סגור
כדאי להכיר

בחוכמה - מימון השקעות ומשכנתאות: והעושר גדל

מתלבטים לגבי ייעוץ משכנתא? מעוניינים להגדיל ולמנף את הנכסים שלכם? לנועה גל יש את הפתרון בשבילכם

במציאות הכלכלית המורכבת של ימינו, אין ספק שכולנו היינו שמחים לחסוך יותר כסף ולהעלות את רמות העושר ואיכות החיים שלנו. נועה גל, יועצת למימון, השקעות ומשכנתאות, ובעליה של חברת בחוכמה – ייעוץ משכנתאות והשקעות בע"מ, מאמינה שבידיה פתרונות שיכולים לסייע לכולנו. נועה, מלאת תשוקה למקצוע ולעשייה שלה, השפיעה רבות במהלך שנות הקריירה שלה בתחום הכלכלה בארץ. כך, למשל, היא וחבריה השתתפו בוועדת הכלכלה והכספים בכנסת, ובמסגרת הוועדה של בנק ישראל ברשות התחרות, ייעצו בסוגיית הדרת יועצי המשכנתאות מהבנקים, ומטרתם להשיב את היועצים לעבודתם בבנקים הושגה בהצלחה. בנוסף, נועה הינה אחת מיוזמי חוק נתוני אשראי שנועד להגן על המלווים.
3 צפייה בגלריה
נועה גל - מנכ"ל בחוכמה מימון השקעות ומשכנתאות בע"מ
נועה גל - מנכ"ל בחוכמה מימון השקעות ומשכנתאות בע"מ
נועה גל - מנכ"ל בחוכמה מימון השקעות ומשכנתאות בע"מ
(צילום: אושרי מוסינדי)
חברת בחוכמה
נועה עומדת בראש חברת הייעוץ שלה כבר משנת 2012, חברה ותיקה ויציבה אשר מאז ומתמיד התמחתה בעיקר בתחום ייעוץ המשכנתאות. צוות החברה, ונועה בראשו צבר ניסיון רב במרוצת השנים במגוון תחומים כלכליים, והרצון להרחיב את תחומי העשייה וההתמחות שלהם בער בהם, כך שבנובמבר 2020, החליטו להקים חברה בע"מ שמתמחה במשכנתאות ובהשקעות. במסגרת פעילותה, החברה עובדת עם מגוון הבנקים, פועלת מול טריא בישראל, ופועלת גם בחו"ל בייצוגה של קרן אמריקאית שעוסקת במימון ברחבי העולם. החברה הוקמה במטרה לייעץ לאנשים בנושאי משכנתאות, ובמקביל גם לסייע להם למנף ולהגדיל את נכסיהם הקיימים, ולהעלות את רמת העושר המשפחתי שלהם באופן משמעותי.
כל האפשרויות פתוחות
חברת בחוכמה היא אחת החברות המובילות בארץ לייעוץ בנושאי משכנתאות והשקעות, ופעילותה מגוונת ורבה. לחברה קשרים הדוקים עם מגוון הבנקים וחברות הביטוח בישראל, מייצגת קרנות חוץ בנקאיות, ומתמחה בייעוץ למשכנתא הפוכה. בנוסף, החברה פעילה גם בחו"ל, ומייצגת את הקרן האמריקאית RMG Capital, שיש לה רישיון פדראלי לבנקאות. למעשה, בשל פעילות החברה במישורים רבים, ועבודתה עם גופים מגוונים ושונים, ביכולתה להציע ללקוחותיה ובעיקר למשקיעים בעלי נכסים אפשרויות והזדמנויות יצירתיות רבות. נועה מספרת שרבים מלקוחותיה היזמים פונים אליה במטרה שתסייע להם בענייני מימון חוץ בנקאי, והיא מציעה להם את הפתרונות הטובים ביותר בעבורם, בשל המומחיות שלה בתחום מימון ומינוף של נכסים קיימים או של רכישות חדשות, בישראל ובחו"ל.
3 צפייה בגלריה
נועה גל
נועה גל
נועה גל
(צילום: אושרי מוסינדי)
יועץ משכנתא זה מאסט
נועה מספרת שבתקופה שבה התחילה לעסוק בתחום, ייעוץ משכנתאות נתפס כעניין לא משמעותי ולא הכרחי, ורק כ-8% מהציבור שכרו בתקופה זו את שירותיו של יועץ כזה. כיום, המודעות לחשיבות שבייעוץ מסוג זה גברה, וכבר כ-50% מהאוכלוסייה נעזרים ביועצי משכנתאות.
נועה מדגישה את החשיבות הטמונה בהגעה לבנק עם יועץ משכנתא צמוד. ראשית, בשל מורכבות העסקה, מדובר בייעוץ שיכול לחסוך מאות אלפי שקלים ללקוח. מעבר לחסכון הפיננסי, במרבית המקרים, על מנת להרכיב את המשכנתא האידאלית, נדרש לנהל משא ומתן מול הבנקים, והיועץ יידע לעשות את זה כהלכה. בנוסף, אין להקל ראש בתכנון הפיננסי לעשרות השנים הבאות, במהלכן תשולם המשכנתא והמשפחה תצטרך להתכונן לקראתן, ובזה באה לידי ביטוי מומחיותו של יועץ המשכנתא.
3 צפייה בגלריה
לוגו בחוכמה
לוגו בחוכמה
לוגו בחוכמה
(צילום: אושרי מוסינדי)
שירות מיוחד למשקיעים
עוד שירות ייחודי שמציעים צוות "בחוכמה" הוא שירות שמסייע למשקיעים אשר מתקשים למשכן את הנכס שלהם על מנת לרכוש עוד נכס, בשל רגולציה. במקרים כאלו, נועה והצוות בוחנים ביחד עם הלקוח את כל תיק ההשקעות שלו ואת ההכנסות שהוא מייצר מהנכסים ברשותו, ואז מרכיבים תוכנית שכוללת גם שירותים חוץ-בנקאיים שיודעים להגיע עד 80% משכון על כל הנכסים של הלקוח כולל הנכס הנרכש, כדי לייצר הכנסות גבוהות יותר בהמשך, לעיתים אף בעשרות עד מאות אחוזים יותר ממה שהניב הלקוח עד כה וממה שבכלל ציפה שיוכל להניב.
יש על מי לסמוך
חברת בחוכמה, ונועה גל בראשה, מעניקה ללקוחותיה את השירות האידאלי ביותר. היא מקצועית ומנוסה, יצירתית ומאפשרת בזכות פעילותה המגוונת, ומטרתה לסייע לכמה שיותר אנשים להגדיל את ההון האישי והמשפחתי שלהם, ולאפשר לעצמם חיים עשירים יותר, בכל המובנים.
בחוכמה – מימון השקעות ומשכנתאות בע"מ
טלפון משרד: 077-3320217
טלפון: 052-739-3897
כתובת: אופנהיימר 7, קומה 5 , פארק המדע רחובות