סגור
כדאי להכיר

"דוידוב סוכנות לביטוח": הגיע הזמן לדאוג לעתיד שלכם

דניאל דוידוב הוא בעל רקורד עשיר בתחום ניהול הסיכונים והפנסיה, והבעלים של סוכנות ביטוח שעובדת בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ, הזמנו אותו כדי לספר לנו למה חשוב לדאוג לפנסיה שלנו כבר מגיל צעיר?


ספר לנו, כמה שנים אתה בתחום הפנסיה והביטוח?
לפני שמונה שנים נכנסתי לעולם הביטוח, עבדתי בחברות הביטוח הגדולות. לפני ארבע שנים יצאתי לדרך עצמאית, ומאז יש לי הסכמים שווים מול כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות .
באיזה ביטוחים המשרד שלך מתמחה?
אנחנו מתמחים בתכניות פנסיה לעצמאים ושכירים, ביטוחי מנהלים, קרנות השתלמות, ביטוחי חיים ובריאות, וחיסכון פיננסי.
בוא נדבר רגע על תכנון פנסיוני בגיל מוקדם, למה זה חשוב להתחיל בגיל צעיר?
בסופו של דבר קרן פנסיה היא מכשיר חסכון, שבגיל פרישה יחליף את המשכורת שלנו. לכן צריך לתכנן מוקדם, ככל שנצבור יותר, הקצבה תהיה גבוה יותר. ברגע שמבצעים תכנון פנסיוני מוקדם, אנחנו יכולים לדאוג לדמי ניהול נמוכים מגיל צעיר, שזה מאוד חשוב. לבדוק האם הקופות רווחיות? כי הן מושקעות בשוק ההון, ונרצה להגדיל את הצבירות. נבדוק האם המסלולים שלנו מותאמים? גם מסלולי ההשקעה וגם הביטוחיים, מאוד חשוב. זה בעצם התכנון הפנסיוני וזה מה שאנחנו עושים.
מהם אפיקי ההשקעה הכי רווחים כיום לביטוח הפנסיוני?
אין דבר כזה אפיק השקעה הכי רווחי, יש אפיקי השקעה שמותאמים לצרכי הלקוח. יש כאלו שאוהבים סיכון גבוה יותר, ויש כאלה שמעדיפים סיכון נמוך יותר וזה הגיוני. הדעה הרווחת בשוק היא שככל שאתה צעיר יותר, הגיוני לקחת יותר סיכון כי יש לך זמן לתקן, וככל שאנחנו מתבגרים אנחנו מורידים סיכון.ה יש מסלולים שמותאמים לפי גיל, הסיכון יורד אוטומטי. רוב האוכלוסייה נמצאת במסלולים האלו, ואנחנו עוברים על זה בתכנון הפנסיוני, אין איזה מסלול שהוא מועדף, זה אינדיווידואלי.
מהן הטעויות הכי נפוצות שאנשים עושים בנוגע לפנסיה שלהם?
ברגע שאנחנו מקבלים דוחות שנתיים לבית, אנשים לא פותחים את זה, לא רוצים להסתכל על זה או להתקשר לסוכן הביטוח כדי לבדוק האם זה תקין שהמעסיק שלהם לא מפריש כמו שצריך? הם לא מבוטחים על מלוא השכר. האם זה תקין שדמי הניהול שלהם עלו בלי להודיע להם אפילו? לא בודקים, וזה יכול לעלות למבוטחים הרבה מאוד כסף וחבל.
למה עדיף לעשות ביטוח פנסיוני דרך סוכן ביטוח פרטי ולא ישירות דרך חברות הביטוח?
בסופו של דבר סוכן ביטוח פרטי, יש לו הסכמים עם רוב חברות הביטוח הגדולות. ברגע שיש לך את זה, אתה יכול לבצע השוואה מקיפה, לעשות סקר שוק נרחב, לראות איזה חברה מציעה את הדמי הניהול הטובים ביותר לאורך זמן ולא רק שנה שנתיים. מאוד חשוב, בקרן פנסיה יש שני ביטוחים: אחד ביטוח אובדן כושר עבודה במקרה שאדם חלילה לא יכול לעבוד, וביטוח שארים למקרה של פטירה חס וחלילה. בסופו של תהליך אם קורה מקרה של אובדן כושר עבודה או פטירה, התנהלות של הלקוח מול חברות הביטוח היא הרבה יותר קשה ומסובכת מאשר ההתנהלות עם הסוכן. בשביל זה אנחנו נמצאים כאן כדי לדאוג ללקוחות וזה מה שסוכן פרטי נותן לאורך הזמן.
לסיום, יש לא מעט סוכנויות ביטוח, מה הייחודיות של סוכנות הביטוח שלך?
הייחודיות שלנו היא שירות וליווי לאורך זמן ברמה הכי גבוהה, אמינות ומקצועיות, ועם זה אנחנו יוצאים לדרך עם כל הלקוחות שלנו.
חיסכון חכם לפנסיה הוא צעד הכרחי לביטחון הכלכלי שלכם לאחר הפרישה, כדי לעשות זאת בצורה נכונה - כדאי לבחור בסוכן מקצועי ואמין שילווה אתכם לאורך שנים. לפרטים נוספים הכנסו לאתר של 'דוידוב סוכנות לביטוח' או לעמוד הפייסבוק.