סגור
כדאי להכיר

ישי גד: האמן המפתיע של השנה האחרונה

שמועות שהגיעו אל שולחן המערכת סיפרו על סצנת אופנה תל אביבית חדשה שהתפתחה לה בשקט בשקט בשנה האחרונה מאחורי הקלעים, וזו כבר החלה לעורר גלים בשאר חלקי הארץ

מדובר בפרי יצירתו של האמן ישי גד, אמנות אבסטרקט אשר מתורגמת על חולצות, מכנסיים, ג'קטים ופריטי לבוש נוספים עבור נשים וגברים כפי שניתן לראות באתר שלו.
מפיקה מטעם המדור שוחחה עם ישי על מנת ללמוד יותר על פועלו, היא למדה כי בניגוד לרבים אחרים, משבר הקורונה היה זה שהקפיץ אותו לתודעה, על כך ועוד בראיון הבא.
ישי גד: לקנות אומנות, לא רק בגדים
3 צפייה בגלריה
בפרי יצירתו של האמן ישי גד, אמנות אבסטרקט אשר מתורגמת על חולצות, מכנסיים, ג'קטים ופריטי לבוש נוספים
בפרי יצירתו של האמן ישי גד, אמנות אבסטרקט אשר מתורגמת על חולצות, מכנסיים, ג'קטים ופריטי לבוש נוספים
בפרי יצירתו של האמן ישי גד, אמנות אבסטרקט אשר מתורגמת על חולצות, מכנסיים, ג'קטים ופריטי לבוש נוספים
(יניב אליהו)
ישי גד, בן 32 מתל אביב, הוא אחת הדוגמאות למי שידעו לנצל לטובה את משבר הקורונה שהתפרצה לחיינו ביום בהיר אחד, כיוון שזו העניקה לו את פרק הזמן שהוא היה זקוק לו על מנת לקבל את ההחלטה לפרוץ עם האומנות שבערה בתוכו לאורך שנים ארוכות.
"בתחילת הקורנה התחלתי להתעסק עם צבעים אקרילים נוזליים שאני מכין באופן אישי, כאשר הרעיון היה ליצור צורות אבסטרקט ולתרגם זאת על בגדים, וזו אולי הדבר העיקרי שמבדיל אותי לעומת אחרים, אני לא מתיימר להתעסק בגזרות, אלא עושה אומנות על הבגדים", ישי גד הסביר לי.
מדובר בתהליך מדהים בו ישי שופך צבעים אקריליים שונים על על גבי לוח קנבס גדול ומסובב אותו, כך שהצבעים מתפזרים לכל עבר ויוצרים צורות מרהיבות ביופיין, ואת הצורות הללו הוא יודע להדפיס על גבי הבדים השונים.
נכון להיום ניתן למצוא את האומנות הזו על מגוון גדול של ביגוד לנשים וגברים באתר:
  • חולצות קצרות וארוכות.
  • מכנסיים קצרים וארוכים.
  • גופיות.
  • קפוצ'ונים.
  • טייצים.
  • שמלות.
  • חצאיות.
  • בגדי ים ועוד.
מעבר לאומנות, ישי הוא מתקשר, פותח קלפי טארוט וכל מי שפגש אותו לאורך השנים ידע על החיבור החזק שלו לרוחניות, וכיום הוא מצליח להעביר את הרוחניות הזו דרך האומנות שלו, וזו בעיקר מתבססת על החיבור לטבע.
"מאז ומתמיד האומנות היתה חלק בלתי נפרד ממני, ומבחינתי האומנות היא ביטוי של הנשמה והעולמות החבויים בה, כך שהיא עוזרת לי גם בכל הנוגע לתקשור, כי כמו באומנות כך גם התקשור, מבטא את הנשמה בדרכו שלו", ישי סיפר.
ישי גד: אומנות האפוקסי
3 צפייה בגלריה
ישי גד - אומנות האפוקסי
ישי גד - אומנות האפוקסי
ישי גד - אומנות האפוקסי
(יניב אליהו)
בדומה ליוצרים גדולים אחרים, גם ישי גד לא למד אומנות בבית ספר מיוחד, אלא הוא אוטודידקט שפשוט האמין ביצירתיות שלו, וברגע מסוים החליט כי הגיע הזמן ליישם אותה בשטח.
שמחתי לגלות כי האומנות של ישי באה לידי ביטוי גם בדמות פריטים נוספים, על כך הוא סיפר לי: "אומנות האפוקסי היא חלק בלתי נפרד ממני, ולכן אני עושה בה שימוש גם בכל הנוגע ליצירות נוספות, כמו פריטים שניתן לתלות לקישוט על הקיר, מחזיקי מפתחות מעוצבים, שולחנות, קופסאות לתכשיטים, מאפרות, דברים לנוי, מנורות לילה, חמסות, לבבות וכל דבר שנוגע לרוח".
ישי גד: לקוחות מעידים
שוחחנו עם מספר גדול של לקוחות שרכשו מישי גד מוצרים ובגדי אופנה, טל.מ מת"א סיפרה לנו: "נכנסתי לאתר של ישי בעקבות המלצה של חברה, ונדהמתי לגלות אופנה צועקת בצורה אחרת לגמרי מזו שהכרתי קודם לכן, אם לא הייתי יודעת אחרת, הייתי בטוחה כי מדובר באמן עולמי, בכל אופן הדוגמאות עשו עליי רושם כל כך גדול, כך שהזמנתי לעצמי טייצים, סווטשירט וקפוצ'ונים, את כולם קיבלתי תוך זמן קצר ומעבר לנראות המשגעת, גם האיכות טיפ טופ".
יעל ונחמן.ו, זוג מירושלים העידו: "הזמנו קופסאות תכשיטים בעיצוב אישי. אנחנו מוכרחים לציין כי החל מהשיחה הראשונה עם ישי הרגשנו בחיבור שקשה להסביר במילים, כאילו הכרנו זמן רב קודם לכן.
ישי היה מאוד סבלני ואדיב, מהר מאוד הוא הבין את הראש שלנו, ובזכותו התחדשנו בקופסות תכשיטים שמבחינתנו הם הרבה מעבר לעוד קופסאות, אלא יצירה אישית נוגעת ללב, ועל כך אנו מודים לו מאוד".
ישי גד: השראות אומנותיות
3 צפייה בגלריה
ישי גד - השראות אומנותיות
ישי גד - השראות אומנותיות
ישי גד - השראות אומנותיות
(יניב אליהו)
לפני סיום השיחה שלי עם ישי גד, שאלתי אותו מעין הוא שואב את ההשראות האומנותיות שלו: "מאלמנטים של הטבע, ובעיקר הים הגדול. אני אוהב להגיע לנקודות שונות סביב חוף הים, אם זה לשבת על החול, סלעים או מזח, ופשוט להביט אל הכחול העוצמתי הזה, בימים של שמש וגם בימים סוערים של גשם, אז הגלים משנים צורה ומתנפצים לכל עבר, ואת ההתפרצות הזאת, השוני הזה, את אלו אני מביא לידי ביטוי על גבי הבגדים".
ישי גד: יצירת קשר
אם גם אתם מעוניינים לעלות על הגל שתופס את הצעירים והצעירות בישראל, ולהתלבש ביחד עם האומנות המיוחדת שישי גד מביא לעולם, קפצו אל תוך החנות המקוונת כך שתוכלו להתרשם בעצמכם.