סגור
כדאי להכיר

באפס מאמץ: הכירו את מרכז סוגרים הכל לדירה

זה לא חלום, מהיום אפשר לסגור הכל לדירה במקום אחד, במינימום זמן, כסף ומאמץ

רכישת דירה חדשה או שיפוץ דירה קיימת הן לא עניין של מה בכך. מדובר בצעד משמעותי שדורש מחשבה רבה, תכנון מעמיק, מחקר מקיף, התרוצצויות לא מעטות והמון זמן, כסף ואנרגיות יקרות. מי מאיתנו לא היה רוצה שתהליך כזה יהיה הרבה יותר פשוט, נוח ועל הדרך שגם יחסוך לנו בעלויות?
2 צפייה בגלריה
סוגרים הכל לדירה - ליווי רוכשי דירות ומשפצים בכל הנוגע לרכישת תכולת הדירה
סוגרים הכל לדירה - ליווי רוכשי דירות ומשפצים בכל הנוגע לרכישת תכולת הדירה
סוגרים הכל לדירה - ליווי רוכשי דירות ומשפצים בכל הנוגע לרכישת תכולת הדירה
(יח"צ)
הכירו את סוגרים הכל לדירה
סוגרים הכל לדירה מלווה רוכשי דירות ומשפצים בכל הנוגע לרכישת תכולת הדירה, והתקשרויות מול בעלי מקצוע. המיזם הוקם בשנת 2011, לאחר שדרור מגל, בעליו של המיזם הגאוני, רכש דירה חדשה וחיפש פתרונות שיסייעו לו במעבר הדירה.
כשהבין את הצורך העז בשיח שבין רוכשי דירות, הקים את פורטל בית משותף (אי שם בשנת 2004), אתר לניהול והקמת קהילות לדיירים. הפורטל צבר תאוצה, ומגל החליט לקחת את הרעיון צעד אחד קדימה ולהקים קבוצת קניה שתאגד ותשרת את קהילת משפצי ורוכשי הדירות ותיתן להם פתרונות איכותיים.
מרכז סוגרים הכל לדירה בנס ציונה
מרכז סוגרים הכל לדירה ממוקם בנס ציונה, ובו נערכים אירועי תוכן, מכירות ופגישות עם הלקוחות. המרכז פותח את דלתותיו בפני רוכשי דירות, מחדשים ומשפצים, ומציע מגוון רחב של פתרונות, מוצרים ושירותים נדרשים – והכל, תחת אותה קורת הגג: ארונות אמבטיה, מקלחונים, ארונות הזזה ורחף, דלתות, רשתות וסורגים, פרקטים ודקים, ניקיון, הובלה, מיזוג אוויר, שיש, מטבחים עוד.
"הייחודיות של המיזם שלנו באה לידי ביטוי בכך שאנחנו מרכזים לחברי הקהילה שלנו ולקהל הכללי את כל הפתרונות שהם צריכים – במקום אחד ובהתאמה אישית, מבלי הצורך להתרוצץ ממקום למקום ולבצע מחקר מתיש של סקרי שוק ובדיקת המלצות, תהליך שיכול להימשך חודשים, ובסופו אף אחד לא באמת יכול להבטיח שהמוצרים הם באיכות גבוהה ושרמת השירות טובה מספיק". יש לנו צוות של יועצות מעבר דירה שיודעות לתת לכל לקוח את הפתרון שהוא צריך – בהתאמה אישית ולפי המידות והעיצוב שלו.
2 צפייה בגלריה
מרכזים לחברי הקהילה שלנו ולקהל הכללי את כל הפתרונות שהם צריכים –  במקום אחד ובהתאמה אישית
מרכזים לחברי הקהילה שלנו ולקהל הכללי את כל הפתרונות שהם צריכים –  במקום אחד ובהתאמה אישית
מרכזים לחברי הקהילה שלנו ולקהל הכללי את כל הפתרונות שהם צריכים – במקום אחד ובהתאמה אישית
(יח"צ)
חיסכון בזמן ובכסף
מיזם סוגרים הכל לדירה הוקם מתוך הצורך להנגיש פתרונות איכותיים בדרך הכי נוחה שאפשר, ולחסוך לחברי הקהילה שלו כאב ראש, זמן יקר וכסף רב, תוך התחייבות לאספקת אנשי המקצוע האיכותיים ביותר ולמוצרים הטובים ביותר, במחיר הטוב וההוגן ביותר.
"כשלקוח רוכש אצלנו חבילה של מספר מוצרים - לדוגמא: חבילה שכוללת ארונות אמבטיה, מקלחונים, ארונות הזזה, ודלתות - יש לנו את היכולת להוזיל לו את עלות החבילה וגם לתת לו את השירות הנדרש לכל המוצרים הללו – וכל זה תוך פגישה אחת. זה יתרון גדול בחיסכון בזמן, בקבלת השירות האישי הטוב ביותר, וגם בהוזלת העלויות הרבות. אין שירות כזה בשום מקום אחר".
אז אם גם אתם צפויים לעבור דירה בקרוב, או בא לכם להתחדש ולשפץ את הבית שלכם, שווה לכם לקפוץ למרכז של סוגרים הכל לדירה ולתת לטובים ביותר לעשות בשבילכם את העבודה הקשה.
איך מצטרפים?
ניתן להצטרף לקהילה באמצעות אתר המיזם, דרכו ניתן להתעדכן בנוגע לאירועי מכירות קרובים, וכל שנותר הוא רק להגיע אליהם. מגל ממליץ על תיאום פגישה אישית מראש עם נציג מכירות מטעם המיזם, על מנת לקבל שירות אישי ואידאלי תוך כדי האירוע. באירועי המכירות ניתן להתרשם מתצוגות של מוצרים שונים לבית, כמו מוצרי חשמל, תאורה וריהוט, ובמקביל לפגוש גם בעלי מקצוע רלוונטיים, כמו חברות הובלה, שירותי ניקיון, מתקיני מזגנים ועוד.
מגל מספר שהמיזם ליווה עד היום למעלה מ-60,000 רוכשי דירות ומשפצים, ושנערכו במרכז יותר מ-800 אירועי מכירת מוצרים.

מרכז סוגרים הכל לדירה
כתובת: האיזמל 4, נס ציונה
טלפון: 072-2222191
אתר אינטרנט: http://www.sogrimdira.co.il
קבוצות הוואטסאפ: https://www.sogrimdira.co.il/whatsapp