סגור
כדאי להכיר

A.M פיננסים – פתרונות אשראי בערבות מדינה לעסק שלכם

אם אתם צריכים אשראי בנקאי בתנאים טובים, A.M פיננסים יכולים להוביל אתכם לשם

תקופת הקורונה לוותה בהאטה כמעט מוחלטת של המגזר העסקי במגוון רחב של תחומים במשק. למרות המענקים שחילקה המדינה בתנאים מסוימים לעסקים שהפסידו הכנסות בקורונה, עדיין היו עסקים רבים שנקלעו למצוקה תזרימית, ולא הצליחו לשרוד את המשבר, היות ובקשתם להלוואה מהבנק נתקלה בסירוב. אולם לא כולם יודעים שגם אם הבנק סירב לבקשת ההלוואה שלכם, עדיין לא תמיד מדובר בסוף הסיפור. תשאלו את אלכסנדר מ-A.M פיננסים, שבזכות מקצועיות ותכנון פיננסי נכון, יכול לעזור לכם להפוך את ההחלטה של הבנק.
חווה על בשרו
אלכס בכלל היה בעלים של מסעדה לפני שנכנס לעולם האשראי. ענף המסעדנות, כפי ששמענו לא פעם, הוא לא ענף פשוט כלל ועיקר, ואלכס חווה זאת היטב על בשרו. "אני נקלעתי למצוקה תזרימית", אומר אלכס. "לא הצלחתי לגייס לעסק שלי אשראי בזמן כדי להעמיד את העסק על הרגליים, ובסופו של דבר נאלצתי לסגור את המקום. בעקבות החוויה שעברתי, הבנתי את החשיבות של קבלת אשראי איכותי, משתלם ובתנאי פריסה נוחים לעסק. זה פשוט חמצן הכרחי בשנים הראשונות של מרבית העסקים. אחרי מה שעברתי, לקחתי על עצמי משימה לתמוך בעוד בעלי עסקים שלא מבינים מספיק באשראי, ולא הצליחו לקבל הלוואה מהבנק, ולעזור להם לקבל אשראי בתנאים טובים, להגשים חלום עבורם, שהעסק שלהם יצליח ברמה הפיזית והמנטלית״.
2 צפייה בגלריה
A.M פיננסים
A.M פיננסים
A.M פיננסים
(יח"צ)
מה אתם עושים בעצם?
אלכס: ״מה שאנחנו עושים בשורה התחתונה, זה לסייע לעסקים לקבל הלוואה שלא הייתה ניתנת ללא העזרה שלנו, לעתים בעזרת ערבות מדינה, לעתים בעזרת משכון, ולעתים פשוט בעזרת התייעלות ותוכנית עסקית שאנו מציגים לבנק.
למה הכוונה? נניח ויש עסק שהוא מסורב בקבלת הלוואה מהבנק: הוא פונה אלינו, ואנו מסייעים לו לקבל הלוואה בתנאי אשראי טובים, לרוב בערבות מדינה. קודם כל, אנחנו מכינים תוכנית התייעלות מסוימת לעסק. בנוסף, אנו מנתחים את העסק שלו מבחינה כלכלית, ובונים עבורו תוכנית פיננסית לצמיחה אותה נוכל להציג בפני הבנק; כאשר הבנק מבין לאן הולך הכסף, לאיזו מטרה נלקחת ההלוואה, וכיצד היא תעזור להגדיל את ההכנסות בעתיד, גוברים הסיכויים למתן ההלוואה.
כמו כן, אנו בודקים מהם הגורמים שמנעו מן הבנק לתת את האשראי מלכתחילה, ורואים מה ניתן לעשות כדי לרפא את הפגמים. בנוסף, אנו מגישים בקשה לערבות מדינה להלוואה: כאשר המדינה ערבה, הבנק בעצם לא מודאג מקבלת הכסף, שהרי המדינה עצמה יציבה יותר פיננסית מכל בנק״.
2 צפייה בגלריה
A.M פיננסים
A.M פיננסים
A.M פיננסים
(יח"צ)
מה הם היתרונות של קבלת הלוואה בערבות מדינה?
״הריביות שמקבלים נמוכות יותר משמעותית, וכן מתאפשרת פריסה ל-6 שנים, במקום לטווח של 60 תשלומים חודשיים, שזה פרק הזמן הנהוג לרוב בבנקים להלוואות. מעבר לכך, לרוב מאפשרים גם קבלת גרייס (תקופת חסד) של חצי שנה, של דחייה בתחילת פירעון ההלוואה. כלומר, כל התנאים הם לטובת הלווה, וזו הדרך של המדינה לתמוך בעסקים קטנים עד בינוניים: במערכת הבנקאית הקיימת כיום, אין כמעט סיכוי לקבל הלוואה לעסק חדש בתנאים שיאפשרו לעסק כזה להצליח, ומכאן החשיבות של המהלך הזה של המדינה. נכון שהמדינה לא מאשרת ערבות אוטומטית, אלא צריך לעמוד בתנאים מסוימים, אולם זו בעצם המומחיות שלנו: לתת לעסקים מעטפת שלמה של שירותים, שיעזרו להם לקבל את האשראי שבאמת יעזור לעסק שלהם לצמוח, להתפתח, ולהפוך לעסק אלפא״.
אם אתם רוצים לדעת כיצד גם אתם תוכלו לקבל אשראי איכותי לעסק שלכם, פנו ל-AM פיננסים. ניתן לפנות גם בפייסבוק או לפנות דרך הווצאפ.