סגור
כדאי להכיר

פורטל העסקים והתוכן החדש ZPI (זפי) - מענה דיגיטלי מקיף איכותי ומשתלם לעסק שלכם

אם אתם עסק קטן או בינוני אתם כנראה יודעים שהעלויות של אתר ושיווק בדיגיטל הן גבוהות מאוד, עד היום בכל אופן… הכירו את הסטארט-אפ החדשני: פורטל ומנוע החיפוש לעסקים באונליין ZPI.CO.IL שבעזרתו תוכלו ליהנות מחנות דיגיטלית מושקעת לעסק שלכם, שתחשוף אותו לקהל רב ותעזור לכם להתפתח עם מגוון כלים מגוונים לעסק. הזמנו לראיון את שמעון בעל המיזם זפי כדי להרחיב בנושא


לפני הכל, ספר לי מהו הרקע מאחורי הקמת המיזם המיוחד הזה??
בעצם בזמן הקורונה יצאתי לחל"ת למעשה לפני הסגר השני והבנתי שחסר משהו..כשהייתי בבית עם הילדים, כתושב הצפון ובעל משפחה, זיהיתי וחוויתי את הצורך בריכוז והנגשה של שירותי אונליין טובים ואמינים לרחבי הארץ ולכל הגילאים והאוכלוסיות. אז הקמתי קהילה שהתפתחה מאוד מהר ומיד אחרייה הקמתי את האתר של זֶפִי שבאמצעותו אנחנו נותנים מענה מקיף לעולם התוכן של האונליין בישראל.
ZPI הוא מקום לפרגן ולעודד עסקים ישראלים... איך הוא מחבר צרכנים למוכרים?
זֶפִי למעשה הוא מנוע החיפוש ופורטל האונליין היחידי ועם קהילת האונליין המתפתחת בישראל. הוא רוקם קשרים בין עסקיים לעסקים נבונים ובין צרכנים נבונים לעסקים. בנוסף ישנן הטבות בלעדיות לזֶפִי, אנחנו מזמינים צרכנים ועסקים ישראלים לפנות אל אתר זֶפִי ולהתחיל את המהפכה!
לאיזה עסקים זפי מתאים ומה היתרונות שהם מקבלים מעבר לחיסכון משמעותי של הקמת מערך שיווק דיגיטלי?
זֶפִי למעשה מתאים לכולם, אבל מתמקד במיוחד כעזר לעסקים קטנים ובינוניים כאשר הוא מצליח להציב אותם בקו אחד וללא נחיתות מול הגדולים ביותר, בעזרת מערך מקיף לעסק בחנות אינטרנטית מלאה באפשרויות כמו סליקה, מכירה, שיווק ופרסום.
יבוא בעל עסק ויגיד אני יכול לעשות קידום ממומן בגוגל שהוא מנוע החיפוש הגדול ביותר, מה ההבדל בין זֶפִי לבין גוגל?
בעוד גוגל דואג לקדם לפי פרסום ממומן ולפי מיקום והעלויות הן גבוהות, אנו נותנים לעסקים את הכלים הייחודיים שלנו - מנוע חיפוש חזק ומדוייק בשילוב פורטל שלמעשה עושה סדר בעולם האונליין בישראל ונותן את כל הפתרונות גם בעולם החיפוש וגם בעולם התוכן במקום אחד. בצורה זה יש כדאיות כלכלית גם לעסקים וגם לצרכנים.
איך אדם שרוצה לקנות מעסק ישראלי חוסך כסף בזה שהוא קונה דרך ZPI?
ב-זֶפִי יש למעשה שיתופי פעולה בין העסקים לבין עצמם, וגם מול הצרכנים, כך יוצרים קהילה אחת גדולה שמשתלמת לכולם. הקמנו את זֶפִי כדי לענות על הצורך של הקהל הישראלי בסל רחב של שירותים / תוכן / ומוצרים שמסופקים אונליין. כך בעיית המיקום של העסק היא לא רלוונטית, וכמובן שהשירות הוא ללא פשרות על אמינות, איכות ומקצוענות.
ב-זפי מספקים גם שירות משלוחים לעסקים, נכון?
נכון מאוד, גם כאן העולם השתנה ואנו נותנים כלים לעסקים למכור ולשלוח לכל הארץ במחירים מיוחדים כמו "עסק ענק" (עם אלפי חבילות בחודש). בכך אנו שוב מעניקים עזרה להתפתחות וחיסכון משמעותי של אלפי שקלים בשנה לכל עסק בתפעול ותמכור השילוח.
אז אם אני כעסק רוצה להצטרף, כמה זה עולה לי להיות חלק מ-זפי ואיך עובדת ההרשמה?
ב-זֶפִי הכל דיגיטלי! אנו רוצים להעניק את היכולות שלנו לכל דורש ולכן המחירים בהתאם והם מאוד אטרקטיבים, בעלות של עשרות שקלים בלבד לחודש!
אנו מצליחים להנגיש לכל עסק/פרילנס את היכולת להרשות לעצמו נוכחות בעולם האונליין ואנחנו עוזרים לעסקים להגביר את החשיפה, לחדור לשווקים חדשים, להגדיל את הטריטוריה שלהם ולממש את פוטנציאל הצמיחה. בעזרת מגוון כלים המתאימים לכל עסק הם חוסכים בעלויות השוטפות והחד פעמיות שיש לכל אחד ללא הגבלה גיאוגרפית, כדי להיות בחזית עולם האונליין בישראל.
הבנתי שיש ב-ZPI גם מגזין תוכן של הפורטל שמתעדכן בצורה שוטפת?
נכון, כחלק מהמערך המקיף שלנו לעסקים אנו מעניקים את היכולת לשווק ולהעניק ידע ותועלות במגזין זֶפִי שמתעדכן מדי יום, כאשר כל עסק מעניק את הידע והמקצוענות שלו ובכך תורמים לקהילת האונליין המתפתחת בישראל.
לסיכום, אתם נותנים פלטפורמה מעולה לעסקים שאין להם נוכחות דיגיטלית או שיש להם אבל מוציאים הון כדי להיות בקידמה - מה התגובות שאתה מקבל מבעלי עסקים שכבר הצטרפו למיזם?
האמת שזה ממש מחמם את הלב, כולם מפרגנים, מבינים את הפוטנציאל שיש במערכת המודולרית של זֶפִי, ומודים לנו על ההבנה והדיוק שאנו מביאים לכל עסק בגמישות, מקצועיות, ושינוי הרגלים. כך למעשה אותם עסקים חוסכים בעזרת זפי אלפי שקלים בשנה.
אז בעלי עסקים קטנים ובינוניים, מהיום כבר לא צריך להוציא הון כדי לקבל מענה דיגיטלי מקיף איכותי ומשתלם לעסק שלכם - כי הכל מחכה לכם במקום אחד! רוצים יעילות משתלמת לעסק שלכם בדיגיטל? פשוט היכנסו ל- WWW.ZPI.CO.IL והצטרפו לקהילת שירותי האונליין המתפתחת בישראל