סגור
כדאי להכיר

פוליש לרצפה: רק אצל המומחים - קליניק סרוויס

החיים של כולנו עמוסים מבוקר עד ערב, עבודה, לימודים, טיפול בילדים, בין שבתות לחגים, ומי שנשאר לעיתים מוזנח מאחור וכבר אינו מבריק ונקי הוא הבית

פתאום ברגע אחד, מבט מהיר אל כיוון הרצפה מגלה שגם עליה כבר ניתן לראות את השנים, ועולה השאלה, האם הגיע הזמן שבו צריך לשבור ולהחליף את הריצוף בכל הבית?
אם שואלים את חיים כהן, הבעלים של חברת "קליניק סרוויס" זה הדבר האחרון שצריך לעשות, להיכנס אל הוצאה מיותרת של החלפת הריצוף כולו, כיוון שבעזרת פעולות פוליש בהתאמה אישית ניתן כיום להעניק לכל משטח רצפה מראה זוהר ומבריק, כאילו היתה זו רצפה חדשה.
בראיון אישי ומיוחד, כהן העניק לנו הסבר מקצועי ומעמיק על כל מה שאנו צריכים לדעת רגע לפני שמזמינים חברת ניקיון במטרה לחדש ולהבריק את הריצוף בבית.
קליניק סרוויס: אימפרית ניקיון מקומית כבר למעלה משלושה עשורים
3 צפייה בגלריה
קליניק סרוויס - ניסיון של למעלה מ30 שנה
קליניק סרוויס - ניסיון של למעלה מ30 שנה
קליניק סרוויס - ניסיון של למעלה מ30 שנה
(יח''צ)
"קליניק סרוויס" בבעלותו של חיים כהן היא אחת החברות הוותיקות ביותר בישראל בתחום ניקיון הבתים. לאורך 35 שנות פעילות, הצוותים המקצועיים של החברה הספיקו להבריק וללטש עשרות אלפי רצפות בבתי אב שונים ברחבי ישראל, כאשר הם מקפידים לעשות שימוש במכונות הפוליש המתקדמות והחדשות ביותר בתחום, על מנת להמשיך לעמוד בחוד החנית של עולם ניקיון הבתים.
אז מה בדיוק המטרה העומדת מאחורי פעולת הפוליש? חיים כהן מסביר: "פוליש היא פעולה שנועדה קודם להבריק את משטחי הריצוף השונים, לנקות, להבריק ולהעניק להן מראה חדש, נקי ומצוחצח. בין היתר מדובר בעבודה דקדקנית שנועדה לסלק כתמים ישנים, להוסיף שכבות הגנה חדשות כדי למנוע שריטות וכד'".
קליניק סרוויס: סוגי הפוליש השונים
ישנן שלוש שיטות מרכזיות לביצוע של פעולת פוליש לרצפה:
✅ פוליש ווקס.
✅ פוליש קריסטל.
✅ פוליש אקרילי.
חיים כהן פירט עבורנו על השיטות השונות:
פוליש ווקס – "פוליש ווקס היא שיטה מאוד נפוצה בישראל משתי סיבות עיקריות: הראשונה, היא כי בבתים רבים בארץ אפשר למצוא מרצפות מסוג "טרצו", ופעולת הפוליש ווקס מעניקה להם מראה מבריק ומרענן באמצעות מריחה של שכבת וקס, כמו גם הגנה מפני שריטות. בנוסף, נושא המחיר, ופוליש וקס היא השיטה הזולה יותר מבין כל פעולות הפוליש השונות. עקב האכילס של השיטה הזו היא שההגנה והנראות לא מחזיקים מעמד לאורך זמן ארוך מידי".
פוליש קריסטל – "פוליש קריסטל זו השיטה היעילה והאפקטיבית ביותר מכל שיטות הפוליש השונות. השיטה עובדת כך שעל הרצפה מרססים את חומר ההברקה, ומחממים את האזור בעזרת מכונת הפוליש וצמר הפלדה, כך יוצרים שכבה קריסטלית המצפה את האריחים וגם מעניקה הגנה לאריחים. זמן ההגנה הזה אורך לפחות שלוש שנים, אך צריך לקחת בחשבון כי לאחר פעולת הליטוש הזו, אסור לשטוף את הרצפה במשך שלושה ימים, כדי שהחומר יתייבש במאת האחוזים, וגם לאחר מכן כדאי מאוד לשטוף ולנקות את הרצפה בחומרי ניקוי המתאימים במיוחד לפוליש קריסטל".
פוליש אקרילי – "שיטת הפוליש האקרילי שונה בטכניקה שלה לעומת הפוליש ווקס ופוליש קריסטל, ולכן צריך לבצע בדיקה מקדימה וקפדנית עם חברת הניקיון, ולוודא כי היא מתמחה בסוג זה של פוליש, אחרת יכול להיגרם נזק בלתי הפיך לרצפה.
שיטה זו מעניקה הגנה קשיחה ביותר לרצפה, מאטה את השחיקה של הרצפות, מעניקה להם מראה נוצץ ואף אוטמת את כל החורים שם בדרך כלל ספיגת הלכלוכים ואבק, וזו שיטה שניתן ליישם אותה גם במשרדים וגם בבתים פרטיים".
למידע מקצועי נוסף, לחצו כאן
קליניק סרוויס: לקוחות מעידים
3 צפייה בגלריה
קליניק סרוויס - פוליש לרצפה
קליניק סרוויס - פוליש לרצפה
קליניק סרוויס - פוליש לרצפה
(יח''צ)
כאמור אחד הטיפים שחיים כהן העניק לנו, הוא לבדוק בציציות של כל חברת ניקיון, כדי שנהיה בטוחים כי צוותי הניקיון המגיעים אל בייתנו יהיו המנסוים והטובים ביותר בשטח.
באתרי הביקורת השונים ברחבי האינטרנט ניתן למצוא מאות חוות דעת של לקוחות שנעזרו בשירותי הניקיון המגוונים של חברת "קליניק סרוויס".
בין חוות הדעת שמצאנו אלונה. ק כתבה: "מעולם לא מצאתי צורך להיעזר בחברת ניקיון, אבל כיוון שאני ובן הזוג שלי עובדים במשך שעות ארוכות מחוץ לבית, הבית הפך להיות פחות נקי מיום ליום, וגם כאשר ניקיתי בעצמי, הרצפות כבר לא היו מבריקות כבעבר, תוצאה של הזנחה, אני מודה. חברה המליצה לי על חברת "קליניק סרוויס" וזו הייתה עצה ששווה זהב. כבר בשיחת הטלפון הראשונה מול שירות הלקוחות קיבלנו הצעת מחיר משתלמת ביותר, עבור ניקיון יסודי של הבית כולל פוליש קריסטל. הצוות הגיע אלינו בול בזמן והתוצאה היתה מושלמת, אני ממליצה בחום".
מיטל.פ החמיאה גם היא: "אצל "קליניק סרוויס" איכות היא לא מילה גסה. חברה אמינה ומקצועית, ובכל פעם שהייתי צריכה להיעזר בשירותי הניקיון השונים שלהם, הם העניקו לי שירות למופת, גם כאשר היה מדובר בהתראה קצרה, שווה כל שקל".
קליניק סרוויס: יצירת קשר
3 צפייה בגלריה
קליניק סרוויס - ניקיון בתים
קליניק סרוויס - ניקיון בתים
קליניק סרוויס - ניקיון בתים
(יח''צ)
מגוון שירותי הניקיון שחברת "קליניק סרוויס" כוללים בין היתר:
✅ ניקיון בתים לפני איכלוס.
✅ ניקון בתים לאחר בנייה או שיפוץ.
✅ ניקיון בתים מרוהטים ועוד.
משרדי החברה ממוקמים בתל אביב, וניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון: 052-6881837