סגור
כדאי להכיר

גט סטטוס – הטכנולוגיה שיצרה מהפכה בהתחדשות עירונית

עסקת התחדשות עירונית היא עסקה סבוכה המורכבת משחקנים רבים. חברת גט סטטוס יצרה פלטפורמה לשימוש ותיאום כלל השחקנים בעסקה

בעידן בו מחירי הנדל"ן מרקיעים לשמים, בשל היצע נמוך של קרקעות זמינות לבנייה, הפתרון המתבקש נמצא בהתחדשות העירונית. עם זאת, מדובר בפרויקט נדל"ני מורכב וסבוך: מצד אחד נמצאים הרשויות המקומיות, יזמי הנדל"ן, עורכי דין ואנשי המקצוע בעלי הידע, הכסף והכוח. מנגד נמצאים בעלי הדירות עם מינימום ידע וניסיון בתחום. משום כך, הדרך למימוש הפרויקט יכולה להיות מאוד בעייתית, מורכבת, מסובכת ועם פתח ענק להסתרה מצד השחקנים החוזרים.
עם זאת, זה לא חייב להיות כך: בעזרת גט סטטוס, בעלי דירות היום מבינים שהם יכולים לוודא שהם בוחרים יזמים ועורכי דין שלא רק מדברים על בניית אמון, אלא גם מיישמים זאת באמצעות מערכת שקופה לניהול הפרויקט. דרך המערכת, היזמים ועורכי הדין דואגים לעדכן, לשקף ולאגור את כלל המידע והמסמכים של הפרויקט המוזנים על ידי כלל הגורמים המעורבים.
2 צפייה בגלריה
גט סטאטוס - פלטפורמה לשימוש ותיאום כלל הגורמים בעסקה
גט סטאטוס - פלטפורמה לשימוש ותיאום כלל הגורמים בעסקה
גט סטאטוס - פלטפורמה לשימוש ותיאום כלל הגורמים בעסקה
(יח"צ)
מה לאיש הייטק בכיר ולענף הנדל"ן?
מערכת גט סטטוס הוקמה לפני שבע שנים על ידי יזם ההייטק שי ענבי, בכיר בחברת תוכנה, מתוך צורך אמיתי לנהל ולשקף לבעלי הדירות את השלבים בפרויקט התחדשות עירונית. הרקע לתוכנה היה ממקום אישי: שי מצא עצמו יושב בכנס התחדשות עירונית בעיר רעננה כאחד מבעלי הדירות. במהלך הכנס המרשים רווי החלומות, הוצג להם כיצד הדירות הישנות יהפכו בתוך זמן קצר לפרויקט מגורים חדש ומרשים. עם זאת, התעוררו לשי לא מעט תהיות על אופן ניהול הפרויקט, ועל חלקם של בעלי הדירות בפרויקט, שאלות כגון "מה כולל התהליך?", "כמה זמן לוקח להקים פרויקט כזה?", "מהם השלבים לביצוע הפרויקט?" ועוד. שאלות אלו מעיבות על החלום של דירה חדשה עם לא מעט אי ודאות וחשש. מהמקום הזה ומתוך רצון לקדם את הפרויקט, הציע שי ליזם לנצל את שנות התכנות הרבות שלו, על מנת לייצר מערכת ייעודית לפרויקט, שתאפשר ליזם להציג בכל רגע נתון לכלל בעלי הדירות את סטטוס הפרויקט, שלבי הפרויקט, את קצב ההתקדמות, וכמובן לאפשר לייצר ערוץ תקשורת ישיר ושוטף עם בעלי הדירות וגורמי המקצוע השונים בתהליך. היזם הסכים, שי תכנת, ויצר לראשונה בישראל התחדשות עירונית באמצעות טכנולוגיה.
העוצמה של השקיפות בהתחדשות
לאחר ההצלחה עם הפרויקט ברעננה, החליט שי להפיץ את הבשורה בקרב אנשי נדל"ן נוספים בענף ההתחדשות העירונית. בהתחלה לא היה פשוט לחבר ענף מסורתי כמו ענף הנדל"ן לטכנולוגיה חדשה, וללמד את הדיירים ואנשי הנדל"ן כלי חדש לניהול פרויקטים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. התהליך היה מורכב, אך ההצלחה לכך הייתה טמונה בעוצמתה ויתרונותיה של השקיפות. יזמי הנדל"ן מבינים כי פרויקטים של התחדשות עירונית, הם העתיד בענף הנדל"ן למגורים בישראל: פרויקטים אלו תלויים בהסכמת בעלי הדירות לחתום ולתת את הדירה הישנה, לטובת חלום של דירה חדשה ורק יצירת אמון ושקיפות מאפשרים להם להוציא לפועל בהצלחה את הפרויקט.
כבר בפרויקטים הראשונים בהם נעשה שימוש במערכת גט סטטוס, הורגש ההבדל הגדול: בעלי הדירות דיווחו לחברות היזמיות ולמשרדי עורכי הדין, וחשו שהעבודה בשקיפות הופכת אותם לשותפים בפרויקט. השימוש במערכת הדגיש לבעלי הדירות את המקצועיות, היושרה והטכנולוגיה של הגורמים המעורבים, מה שעזר לבניית אמון מלא בביצוע הפרויקט.
2 צפייה בגלריה
גט סטאטוס - התחדשות עירונית
גט סטאטוס - התחדשות עירונית
גט סטאטוס - התחדשות עירונית
(יח"צ)
שימוש פשוט, הצטרפות מהירה ואבטחה מקסימלית
בזכות השימוש במערכת גט סטטוס, נוצרה מהפכה טכנולוגית בענף ההתחדשות העירונית, מהפכה שיצרה חיבור שוטף ושקוף בין עיריות, חברות יזמיות ומשרדי עורכי דין לבין בעלי הדירות. אך כדי לייצר מהפכה שכזו היו צריכים להתקיים מספר תנאים משמעותיים בדרך.
1.הצטרפות מהירה ושימוש פשוט:
במערכות טכנולוגיות הפונות לקהל רחב ומגוון שלעיתים מתקשה עם טכנולוגיה הפתרון נמצא בפשטות. זו הסיבה שהצטרפות למערכת גט סטטוס מהירה והשימוש בה פשוט וידידותי. גם בעלי דירות ללא ידע טכנולוגי יכולים בלחיצת כפתור להתחבר לאזור האישי באפליקציה של גט סטטוס להתעדכן, לשמור מסמכים ולקבל עדכונים שוטפים על כל שלבי הפרויקט.
2.הבנה בטכנולוגיה ללא אינטרס בנדל"ן:
גם גט סטטוס בחרה צד: הצד הטכנולוגי. חשוב לזכור שמערכת גט סטטוס נבנתה עבור בעלי הדירות, אבל כמו בפרויקטים של התחדשות עירונית גם היא נרכשת על ידי החברות היזמיות והמשרדים. מערכת גט סטטוס מתאימה את עצמה בצורה מושלמת לצורכי הענף ומתעדכנת באופן שוטף בהתאם לרצונותיהם של בעלי הדירות וצרכי היזמים, העיריות ועורכי הדין לשם כך נשמר קשר רציף וקבוע עם החברות, המשרדים והרשויות בשטח, אך ללא אינטרס בנדל"ן, רק במתן ערך טכנולוגי.
3.אבטחת מידע:
כדי לאפשר לכלל בעלי המקצוע ובעלי הדירות להשתמש במערכת ללא חשש מדליפת מידע, ישנה חשיבות מכרעת בהבנה וניסיון בבניה של מערכות טכנולוגיות ובאבטחה שלהם. מערכת גט סטטוס עומדת בתקני אבטחת המידע המחמירים ביותר ובכך שומרת היטב על המידע שנשמר במערכת.
כיום משתמשים במערכת גט סטטוס מאות יזמים, משרדי עורכי דין ורשויות מקומיות המנהלות מעל ל-1,000 פרויקטים הכוללים יותר מ-150,000 בעלי דירות בכל רחבי הארץ ובכך מייצרים התחדשות עירונית טכנולוגית בטוחה, יעילה ושקופה. למידע נוסף, כנסו לאתר של גט סטטוס.