סגור
ניוז רום גג חדשדסקטופ

החורף הזה לא חולים! זה התוסף תזונה שאתם רוצים להכיר

בימים אלו מתבצע ניסוי קליני על השפעות תוסף תזונה ייחודי המסתמן כמסייע להקלה על תסמיני הקורונה בקרב המאומתים לנגיף. הניסוי מעורר סקרנות רבה, שכן זהו תוסף תזונה הראשון והיחיד הנבחן על השפעותיו על תסמיני קורונה לחולי קורונה מאומתים בעלי 2 תסמינים לפחות במצב קל ושאינם מאושפזים. יצאנו לבדוק מה מייחד את "ויראליס", והתוצאות? מפתיעות.

מהי ייחודיות "ויראליס" ומדוע הוחלט על ביצוע הניסוי הקליני על השפעותיו על תסמיני קורונה?
התוסף פותח על ידי ורד גלעד, אשר חיה ולמדה רפואה אלטרנטיבית קרוב ל-13 ביפן. ורד גלעד למדה מגוון רחב של שיטות ריפוי טבעיות אצל מספר מאסטרים מובילים ביפן ובזכות הניסיון הרב שצברה, פיתחה שיטה ייחודית המשלבת את כל מה שלמדה במהלך השנים.
3 צפייה בגלריה
תוסף תזונה "ויראליס" מבית גילוורדי - התוסף שלכם לחורף הקרוב
תוסף תזונה "ויראליס" מבית גילוורדי - התוסף שלכם לחורף הקרוב
תוסף תזונה "ויראליס" מבית גילוורדי - התוסף שלכם לחורף הקרוב
(GILVERDI)
הייחודיות של תוסף תזונה ויראליס טמונה בכך, שלא כמו תוספי תזונה אחרים הקיימים בשוק, ויראליס מורכב מלא פחות מ-20 צמחי מרפא ושמנים שונים אשר שילובם יחדיו מעניק מענה מקיף ועוצמתי לחיזוק המערכת החיסונית של הגוף ושאר המערכות האחריות להתמודדות עם גורמי מחוללי מחלות שונים, דלקות,זיהומים ווירוסים.
תוסף התזונה ויראליס הינו תוסף תזונה בשימוש יום יומי ולאחר שמשתמשים רבים, אשר נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה, דיווחו על הקלה משמעותית בסימפטומים וקשיי נשימה, כולל תסמיני פוסט קורנה ואובדן חוש ריח וטעם, הוחלט לערוך ניסוי קליני מקיף אשר עומד בדרישות ורשום במשרד הבריאות כניסוי קליני , אשר בוחן את יעילות המוצר והשפעתו על חולי קורונה.
מדובר בתוסף הראשון אשר נבחן על השפעותיו החיוביות על תסמיני נגיף הקורונה וכיום הינו בין תוספי תזונה המומלצים לשימוש קבוע בחורף. לפרטים נוספים בקרו באתר.
תוסף תזונה לחיזוק המערכת החיסונית
לצמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים תפקיד חשוב בשמירה והגנה על הגוף. מחקרים רבים מראים כי הם משפיעים על משך המחלה ואף מונעים הופעה של מחלות זיהומיות. על כן הביקוש לתוספי תזונה הוא עצום, אך הקורונה העצימה את הפנייה לרפואה אלטרנטיבית בכלל ותוספי תזונה בחורף בפרט, עקב אי הוודאות והלחץ הגדול שנגיף הקורונה הביא עמו.
דווקא עכשיו, בעונת החורף, כאשר שפעת וצינון, אומיקרון ווריאנטים נוספים מרחפים באוויר בשיא הגל החמישי הפוקד את ישראל - זה הזמן לחזק את המערכת החיסונית, לה תפקיד חשוב בהתמודדות עם דלקות ומחלות שונות.
בשגרת החיים בה אנו חיים אשר רוויה רעלים, חומרי הדברה במזון שאנו אוכלים וכן מזון מעובד, קרינה אלקטרו-מגנטית, רמת סטרס גבוהה, חוסר תנועה, האוויר המזוהם שאנו נושמים, מחסור בשעות שינה ועוד פוגעים בצורה ניכרת במערכת החיסון הטבעית של גופנו ועל כן עלינו לחזק אותה בעזרת תוספי תזונה איכותיים.
3 צפייה בגלריה
תוסף תזונה לחיזוק המערכת החיסונית
תוסף תזונה לחיזוק המערכת החיסונית
תוסף תזונה לחיזוק המערכת החיסונית
(freepik)
למערכת החיסון שלנו אחריות רבה על מניעת והדיפת נגיפים ומזהמים שונים ותפקידה לזהות מתי וירוסים, חיידקים ובקטריות מזיקות מנסים לפלוש לגופנו. מערכת חיסונית תקינה ובריאה יודעת לזהות ולהשמיד אותם ולהגן עלינו מפני מחלות. במידה וקיים חוסר איזון במערכת החיסונית נהיה חשופים יותר למחלות, חולשה, עייפות ותשישות.
תוסף התזונה ויראליס מבית גילוורדי הינו תכשיר המורכב מתערובת צמחי מרפא, תמציות צמחים ושמנים שונים. מטרתו לחזק את פעילות המערכת החיסונית ולסייע לגוף להתמודד עם מחוללי מחלות שונים, להוריד תהליכי דלקת ולהילחם במגוון רחב של חיידקים ופטריות.
מה הסוד של ויראליס? כמות רכיבים יוצאת דופן שלא תמצאו באף תוסף תזונה אחר
על פי ארגון הבריאות העולמי והסוכנות האירופית לתרופות, ניתן לראות פעילויות ביולוגיות של כל אחד מרכיבי תוסף ויראליס, בין המרכזיים שבהם ניתן למנות:
אונקריה (Uncaria tomentosa) : צמח בעל סגולות לשיפור איכות החיים והדיפת מחלות. הפך נפוץ לשימוש בעולם המערבי בשל השפעותיו לחיזוק חיסוני יעיל ובשל השפעתו על פעילות כדורי הדם הלבנות. הצמח הוכח מחקרית כיעיל בעצירת זיהומים ויראליים בשלבים המוקדמים של המחלה, שיפור וסיוע בהתמודדות עם מחלת הסרטן ועוד.
ריישי (Ganoderma lucidum) : פטריית ריישי נחשבת בין הצמחים המוערכים ביותר בעולם כיום ומומלצת לשימוש במקרים של תפקוד גופני ירוד, עייפות ותשישות ועוד.
סמבוק שחור: הנפוץ בשימוש במקרים של שיעול, חום גבוה, זיהומים במערכת הנשימה, בטיפול ומניעת שפעת ומחלות חורף שונות. לפי מחקרים שבוצעו בארץ אף הוכח כמוביל לשיפור והטבה בסימפטומים של סוגי שפעת שונים.
שורש כורכום: ניתן למגוון רחב של מחלות עיכול, נשימה, לב וכלי דם, בעיות שלד ומפרקים, עור והפרעות מטבוליות בכבד וכיס מרה. צמח זה זכה למספר רב של פרסומים מדעיים ומחקרים אשר הוכיחו פעילות נוגדת דלקת רחבה, השפעות כנוגד חמצון, אנטי סרטני ועוד.
פטריית אגריקוס (Agaricus hortensis): הידועה בפעילותה לאיזון מערכת החיסון, פעילות נוגדת חמצון ודלקות, פעילות אנטי בקטריאלית ואנטי ויראלית ועוד.
אנג’ליקה סינית: שורש צמח זה נחשב בעל השפעה רב מערכתית על גוף האדם ונחשב לאחד הצמחים החשובים ביותר של הרפואה הסינית.
שומר (Foeniculum vulgare): לו מיוחסות תכונות רפואיות שונות כחומר מכייח, אנטי עיוותי, אנטי דלקתי ומשפר תהליכי עיכול וספיגה.
שוש קירח (Glycyrrhiza glabra): מכייח, נודר וירוסים וחיידקים, נוגד דלקת וחמצון ועוד.
למידע נוסף אודות כלל הצמחים והשמנים המרכיבים את ויראליס, לחצו כאן>>
3 צפייה בגלריה
שורש כורכום מוכח מדעית כמסייע לטיפול במגוון מצבים רפואיים
שורש כורכום מוכח מדעית כמסייע לטיפול במגוון מצבים רפואיים
שורש כורכום מוכח מדעית כמסייע לטיפול במגוון מצבים רפואיים
(freepik)
בעוד לכל אחד מרכיבים אלו בנפרד ישנן השפעות חיוביות על גופנו, אזי שילובם יחדיו, לאחר מחקר מעמיק ורב שנים של ורד גלעד, יעניקו תוצאות משמעותיות יותר ונראות לעין. רוב המשתמשים דיווחו על שינוי בתחושה החל מהיום השני של נטילת התוסף.
נטילה על בסיס יומי של פורמאלה זו עשויה להוות כלי עוצמתי לחיזוק והמרצת המערכת החיסונית וכמסייעת בהתמודדות עם מחלות חורף שונות.


זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות