• תפריט
בשולי החדשות

עובדי ה-SEC צפו בפורנו במקום לנסות למנוע את המשבר הפיננסי

דו"ח פנימי שנחשף ב-CNN מצא, כי 33 מעובדי רשות ני"ע הורידו פורנוגרפיה למחשבי העבודה ב-5 השנים האחרונות

סוכנויות הידיעות 18:2623.04.10

בעת שארה"ב שקעה לתוך המשבר הפיננסי הקשה ביותר ב-70 השנים האחרונות, עובדי רשות ני"ע, ה-SEC, שוטטו באתרי פואנו ושזפו את עיניהם בתמונות עירום באמצעות מחשבי הממשל, כך עולה מדו"ח הסוכנות שפורסם ב-CNN.

"במהלך חמש השנים האחרונות, משרד המפקח הכללי של ה-SEC מצא, כי 33 עובדי הרשות או עובדי זמניים הפרו את חוקיה ומדיניותה לצד סטנדרטים של

התנהגות אתית, בכך שצפו בדימויים פורנוגרפיים ומיניים באמצעות מחשבי הממשל ועל חשבון זמן העבודה", נאמר בחקירה של משרד המפקח.

 

מעל מחצית מהעובדים השתכרו בין 99 אלף דולר לבין 223 אלף דולר לשנה וכל המקרים אירעו בחמש השנים האחרונות. הדיווח של המפקח כלל דוגמאות ספציפיות של שימוש לרעה בידי העובדים. כך למשל, רו"ח של הרשות ניסה לגשת לאתרי פורנו 1,800 פעמים באמצעות מחשב נישא של ה-SEC במהלך תקופה של שבועיים. אותה עובדת הורידה כ-600 תמונות פורנו להארד-דרייב של המחשב.

 

בנוסף, עו"ד בכיר במטה ה-SEC הודה בהורדת פורנוגרפיה למשך שמונה שעות ביום, כך עלה מהחקירה. "למעשה, העו"ד הזה הוריד כל כך הרבה פורנוגרפיה למחשב הממשלתי שלו עד כדי כך שלא נותר בו מקום להורדות נוסף, ואז הוא עבר להוריד פורנו לדיסקים או קלטות DVD שנצברו בקופסאות במשרדו", נכתב עוד בדו"ח.

 

"מצער להיווכח שבכירים ב-SEC ביזבזו יותר זמן על פורנו מאשר בניסיון למנוע אירועים שהביאו את מדינתנו לסף קריסה", אמר חבר הקונגרס דארל עיסא, רפובליקאי שהינו חבר בוועדת הפיקוח והרפורמה בממשל בבית הנבחרים.

 

"הדו"ח המדהים הזה אמור להביא את כולנו להטיל ספק במהלך שנועד לתת לרגולטור כמו ה-SEC עוד יותר כוח וסמכויות נרחבוות", הוא אמר. החקירה נחשפה ביום שבו אובמה נשא נאום במנהטן בדבר הצורך ברפורמה בתעשייה הפיננסית ובפרט בפיקוח עליה.

 

בינתיים בוושינגטון הסנאט עומל על החקיקה שאמורה להביא את הפיקוח על תעשיית הפיננסים למצב שימנע משבר דומה לזה של ספטמבר 2008. החוק אמור לכלול קרן של 50 מיליארד דולר לנזילות עבור חברות במצבי חירום, כינון של פעמוני אזהרה לאיתור משברים ועוד. אפשר שיש לכלול בחקיקה גם סעיף לגבי הרשאות לאתרי פורנו בקרב מחשבי ה-SEC.

 

13תגובות
בטל שלח
 • צפו בפורנו. אז מה? מה חדש בזה??? החדש בזה הוא שסוף סוף מישהו הודה בזה. שהרי הם כמו אנחנו,צופים בפורנו הזה כל הזמן וזה ברור ומקובל משום מה לצפות ולהתעסק בזה עד שמישהו מודה בזה. הפורנו הזה אינו יכול למנוע את משבר הפורנו,זה פשוט ניגוד אינטרסים. משבר, לא היה ואין. פשוט משהו גנב את הקופה. דבר אשר הוכיח כי תרגיל העוקץ הצליח כמו ב1929 ועכשיו, המלחמה שוב תציל את כלכלת ארהב ושוב צוויליזציות יאלצו לשלם את החובות האלה של ארהב ולוואי ואני שוגה.
  מכאל, (24.04.10)
 • אין גוף ציבורי בעולם, הממלא נאמנה אחר הפונקציות, אשר הוא מופקד עליהן. עובדי ציבור באים לעבודה לצורכי פרנסה ולא באים על מנת לעבוד.
  (24.04.10)
 • שה*** עומד השכל בת**! (ל"ת)
  (24.04.10)
 • כנראה שסקס מעניין יותר מעסוק במניות או במניפולאציות פיננסיות...וסוף כל סוף אפשר לומר, שיש משהו שמיטיב בימינו עם התאוה המינית!. אבל כשהללו באים הביתה, אין להם זמן וחשק לנשותיהם!...מעניין.
  יצא כסף נכנס פורנו, (24.04.10)
לכל התגובות