• תפריט
נדל"ן

ג'קי מוקמל: "חברות ביטוח רוכשות נדל"ן בחוסר אחריות"

הבעלים ומנכ"ל משותף ב-מ.א.ן. נכסים בשיחה עם "כלכליסט": "חברות הביטוח אינן מחזיקות בוועדת ההשקעות שלהן אנשי נדל"ן מקצועיים אלא בעיקר אנשי פיננסיים שמעורבים במידה מוגבלת בנעשה בשוק הנדל"ן"

גולן חזני 11:4716.11.08

"יש חברות ביטוח שרוכשות נכסי נדל"ן מניב בהיקפים משמעותיים היום, בשיא המשבר ובתשואות, בצורה לא אחראית", כך אומר ל"כלכליסט" ג'קי מוקמל, הבעלים ומנכ"ל משותף ב-מ.א.ן. נכסים.

לדברי מוקמל, "חברות הביטוח אינן מחזיקות בוועדת ההשקעות שלהן אנשי נדל"ן מקצועיים אלא בעיקר אנשי פיננסיים, ואלה מעורבים במידה מוגבלת בנעשה בשוק הנדל"ן. רק אנשי נדל"ן שחיים את השטח יכולים לחוש את הלך הרוח ולהמליץ על השקעות ריאליות, בטוחות וכדאיות כלכלית", אמר מוקמל.

 

חברת הייעוץ ותיווך הנדל"ן, מ.א.ן נכסים, פועלת בישראל בשיתוף עם חברת שירותי הנדל"ן הבינלאומית הגדולה, CBRE. החברה פעילה בעיקר בשוק המשרדים במרכז הארץ.

 

לדברי מוקמל, שוק הנדל"ן המשרדי עדיין לא חווה את שיא המשבר. "אנחנו רואים הרבה חברות היי טק שמבקשות להעביר את משרדיהן ממקומות שבהם השכירות יקרה אל הפריפריה, שם השכירות זולה יותר. זאת כחלק מההתמודדות עם המשבר וצעדי ההתייעלות, לצד פיטורי עובדים".

 

3תגובות
בטל שלח
 • תכף ג'קי מוקמל יגיד שהוא "נלדניסט מומחה" עלק??? מתבאס שהם קונים לא דרך תיווך.
  לא ראיתי שעשו עסקה אחת גרועה עד היום....

  תתחיל להתעסק בדירות מגורים
  מוסר כליות, (16.11.08)
 • בולשיט - הוא מנסה ליצור לעצמו לקוחות חדשים אני מכין את מאן נכסים וזה משרדון קטן שעושה רעש גדול בזכות החיבור עם סי.בי.אר.אי שמביא להם לקוחות ענק.
  חוץ מזה זה כלום ושום דבר
  אני ולא אחר, (16.11.08)
 • שטויות.מדבר מתוך פוזיציה איזה שטויות. לחברות הביטוח צוות נדל"ניסטים מקצועיים דוגמת אמיר שוסטק.

  המתווך פה מדבר מתוך פוזיציה - מחפש עבודה - היה מת לשבת בישיבות ההשקעה ולהיות חשוף ולהשפיע על השוק...

  אנחנו לא עד כדי כך תמימים....
  מתווך, (16.11.08)