ישראל מתחברת לכלכלה
 

הכסף

מילון כלכליסט
דן חסכן המחודש
דן חסכן המחודש  
תגיות קשורות לכתבההגדירו נושאים למעקב
מניות קשורות לכתבה
   

  הקאמבק של דן חסכן: בנק הפועלים יוצא עם שש תוכניות חיסכון חדשות

  הממונה על החטיבה לניהול נכסי לקוחות בבנק הפועלים, חנה פרי זן: "מהלך מתמשך של עידוד תרבות החיסכון לטווח ארוך יכול להניב תוצאות חיוביות ולאפשר לכל הלקוחות להשתמש באופן אחראי וחכם בחסכונותיהם "

  רימונה פרקש ברוך

  09.12.09, 15:11

  הקופה נוסטלגית של פעם שינתה צבע מירוק לאדום, המפתח לפתיחת הקופה כבר לא נמצא בידיים של פקיד הבנק בלבד. אבל הגמד עם הכובע נשאר. בנק הפועלים יצא היום (ד') בקמפיין חדש ונוסטלגי, תחת הכותרת "דן חסכן", המציע ללקוחות הבנק סדרת של שש תוכניות חסכון בהוראות קבע ובהפקדות חד-פעמיות

  לתקופה של עד 15 שנה. בבנק הפועלים רואים במהלך שלב חדש בתוכנית "תכנון פיננסי לחיים".  הממונה על החטיבה לניהול נכסי לקוחות בבנק הפועלים, חנה פרי זן: "המגמה המרכזית המאפיינת את התנהגות ציבור החוסכים היא 'חושבים קצר ומתנהגים ארוך'. כלומר, הציבור מתמקד בעיקר בהשקעות לתקופות קצרות מאוד, של עד חודש, אבל בפועל חלק ניכר מהלקוחות מתמידים בהפקדה הזו לטווח ארוך – כך שהגדלת מרכיב החיסכון הארוך-טווח יכולה להגדיל באופן משמעותי את התשואה ללקוח".

   

  לדברי פרי זן, "תוכניות החיסכון הניבו תשואה ממוצעת נאה לאורך השנים (כ-6.1% לשנה בממוצע בעשר השנים האחרונות) בהשוואה למגוון אפיקי השקעה. לכן, מהלך מתמשך של עידוד תרבות החיסכון לטווח ארוך יכול להניב תוצאות חיוביות ולאפשר לכל הלקוחות להשתמש באופן אחראי וחכם בחסכונותיהם – לעתיד הילדים, להגשמת מטרות בחיים ולהבטחת הפרישה. הפקדה חודשית של 300 שקל לאורך 10 שנים בריבית של 3% לשנה תניב בסוף התקופה חיסכון של כ-42 אלף שקל".

   

  כאמור, הבנק מציע ללקוחותיו השקעה בשש תוכניות חסכון שונות, לתקופות של 3 עד 15 שנה, כשהריביות ייגזרו בחלקן מריבית הפריים וחלקן צמודות למדד. בנוסף, בחלק מהתוכניות ייתן הבנק מענקים בסכומים שונים, בהתאם לסכום ההפקדות.  

   

  400 אלף קופות יחולקו

   

  במסגרת ההשקה המחודשת של תוכנית "דן חסכן", יעלה הבנק קמפיין  ויחולקו 400 אלף קופות, הקופות, אגב, יוצרו אצל אותו יצרן שייצר בעבר את הקופות ושמר את התבנית המקורית. במהלך חג החנוכה יוקמו מתחמי דן חסכן ב-6 קניונים ברחבי הארץ,  ודיילים יחלקו לילדים את הקופות. להורים יחולק באותה הזדמנות עלון הכולל הסבר על המהלך החינוכי של דן חסכן והתייחסות למוצרים הפיננסיים שהבנק מציע.

   

  במקביל ישיק הבנק אתר אינטרנט ייחודי לילדים בשם "חדר המשחקים של דן חסכן" אשר יאפשר להם ללמוד על חיסכון תוך כדי משחקים כמו "דן נדל"ן", "דן זכרן" ומשחקי טריוויה. באתר יהיה קישור לאתר ההורים שיכיל בין השאר מידע נוסטלגי על קופת החיסכון המיתולוגית וקישור לאתר פייסבוק. וכן מחשבון דמי כיס באמצעותו יוכלו הילדים לחשב את דמי הכיס שלהם.

   

   

  פרסום ראשון: 09.12.09, 15:11

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות