• תפריט
חדשות נדל"ן

בעקבות קריסת המרפסות: גם דיירי הבניין הסמוך דורשים פיצוי

דיירי הבניין של גינדי השקעות הצמוד לבניין בחדרה שבו קרסו המרפסות, קובלים על כך שהחברה לא הציעה להם הסכם פיצוי דומה לזה שהציעה לדיירי הבניין השכן

דותן לוי 08:3015.01.14

דיירי הבניין של גינדי השקעות הצמוד לבניין בחדרה שבו קרסו המרפסות קובלים על כך שהחברה לא הציעה להם הסכם פיצוי דומה לזה שהציעה לדיירי הבניין השכן. לפני כשבוע וחצי חתמו 36 מבעלי הדירות בבניין שבו קרסו המרפסות על הסכם מול חברת גינדי השקעות, המאפשר להם קבלת דמי שכירות של כ־7,500 שקל לחודש וכן פיצוי חד־פעמי של כ־18 אלף שקל.

זאת מבלי להתחייב כי בעתיד לא יוגשו תביעות נוספות נגד החברה. דיירי הבניין השני אשר לא נפגע אך הוכרז כמסוכן וטופס האכלוס שלו בוטל, טרם חתמו על הסכם כלשהו מול החברה. עו"ד טל רבינוביץ', המייצגת את רוכשי הדירות בבניין שלא נפגע, אמרה: "אני לא יודעת למה לא הציעו לנו הסכם דומה".

מרפסת שקרסה בפרויקט גינדי השקעות בחדרה מרפסת שקרסה בפרויקט גינדי השקעות בחדרה צילום: נמרוד גליקמן

 

מגינדי השקעות נמסר: "ניתן להצטער על כך שנציגת הדיירים בוחרת לנהל משא ומתן עם גינדי מעל דפי העיתון. החברה, על כל שדרת מנהליה ועובדיה, מגויסת למציאת פתרונות טובים והולמים לדיירים מבלי לחסוך בהוצאות".

  

8תגובות
בטל שלח
 • למספר 6 - אתה טועה בגדול אתה לא קורא את הכתבות שמתפרסמות? גינדי לגמרי לוקחים אחריות על דיירי הבניינים. הם דואגים להם לדיור חלופי, הביאו בודקים לבניינים. למה להשמיץ?
  אברהם, (19.01.14)
 • גינדי מחדלים במקום לחבק את הנפגעים בחרו הגינדים להציגם בצורה שלילית כשכל חטאם הוא כי פנו לתקשורת.
  פנייתם לתקשורת נעשתה שכן הם מרגישים כי הגינדים לא עושים מספיק על מנת להגיע עימם להסדר.
  לא מומלץ לעשות איתם עסקים, הכתובת על הקיר והתייחסותם לפניה לתקשורת הינה נסיון בוטה של סתימת פיות על מחדל חמור מאוד שלהם בפיקוח על הבניה.

  ציון גיספאן, (17.01.14)
 • יש חוק חופש מידע. תבקש מהגורם הנכון , תקבל. ל-2 (ל"ת)
  אזרח , (15.01.14)
 • עורכת הדין לא מבינה למה??? ביקשת? כנראה שלא. כנראה שעורך הדין של הבניין השני כן ביקש
  שי, (15.01.14)
לכל התגובות