ישראל מתחברת לכלכלה
 
 

רכב

מילון כלכליסט
אאודי TTS
אאודי TTS 
מניות קשורות לכתבה
  חדשות מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  צ'מפיון מוטורס מפרסמת מחירון דגמים חדש לאאודי

  עם השינויים הבולטים נמנית הוספתה של גרסת הקבריולה של אאודי A3. כמו כן תייבא החברה את האאודי TTS שמחירה יחל ב-481 אלף שקל

  תומר הדר

  01.07.08, 17:28

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית אאודי פרסמה היום מחירון דגמים חדש, כשעם השינויים הבולטים נמנית הוספתה של גרסת הקבריולה של אאודי A3.



  גרסה זו תשווק בישראל בשתי גרסאות עיקריות. הגרסה הזולה מבין השתים, שעולה 259 אלף אלף שקל, מצוידת במנוע בנזין בעל מגדש טורבו שמפיק 160 כוחות סוס. מחירה של הגרסה הבכירה שמצוידת במנוע בנפח 2.0 ליטרים שמפיק 200 כוחות סוס הוא 282 אלף שקל.

   

  בנוסף החלה צ'מפיון מוטורס ביבוא גרסתה הבכירה של אאודי TT - הTTS, שמצוידת בגרסה מחוזקת של מנועה של TT הרגילה. מנועה של TTS, שמחירה יחל ב-481 אלף שקל, מפיק כ-280 כוחות סוס.

   

  צ'מפיון מוטורס הודיעה על הוזלות מחירם של מספר דגמים, בינהם אאודי S8, גרסתה הספורטיבית של מכונית המנהלים A8. מחירה של S8 עומד כיום על 818 אלף שקל. מחירה של מכונית העל אאודי R8 שמגיעה למהירות סופית של מעל 300 קמ"ש נקבע למיליון מאתיים תשעים ושמונה אלף שקלים.

   

  פרסום ראשון: 01.07.08, 17:28

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות