ישראל מתחברת לכלכלה
 
 

בארץ

מילון כלכליסט

אמיר חייק מנכ"ל התאחדות התעשיינים 
צילום: ישראל הדרי
מניות קשורות לכתבה
  חדשות מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  בלעדי ל"כלכליסט" - התאחדות התעשיינים משיקה: מחשבון תעריפי ארנונה לתעשייה

  מנכ"ל התאחדות התעשיינים: "המחשבון ייתן לתעשיינים את היכולת לחשב מראש כמה ארנונה ישלמו ומתוך כך לקצר את התהליכים והבירוקרטיה בדרך לפתיחה של מפעל חדש או הרחבה של מפעל קיים"

  טל ליטמן

  01.09.11, 09:55

  התאחדות התעשיינים השיקה לאחרונה מחשבון המרכז את תעריפי הארנונה לתעשייה (שטח בנוי וקרקע תפוסה) בעשרות רשויות מקומיות בישראל. המחשבון זמין לחברי התאחדות התעשיינים באתר ההתאחדות.  מטרת המחשבון לשמש כלי בידי המפעלים בעת קבלת החלטה על הקמת מפעל או העתקת מפעל – קבלת אינדיקציה

  מהירה על גובה תעריפי ארנונה ברשויות הרלבנטיות להקמה/העתקתה; בעת בחינה של התעריפים ברשות בה ממוקם המפעל אל מול רשויות סמוכות; לצרך בחינה כללית של תקינות חיוב הארנונה השוטף המוטל על המפעל.

   

  רו"ח אמיר חייק, מנכ"ל התאחדות התעשיינים אמר "מחשבון הארנונה הוא כלי חדש וייחודי שנותנת ההתאחדות לחבריה. המחשבון ייתן לתעשיינים את היכולת לחשב מראש כמה ארנונה ישלמו ומתוך כך לקצר את התהליכים והבירוקרטיה בדרך לפתיחה של מפעל חדש או הרחבה של מפעל קיים. אני תקווה כי כלי זה יביא לחסכון כלכלי משמעותי בקרב התעשיינים ואולי אף יקל על מפעלים הבוחנים מעבר לפריפריה ולאזורי תעשייה אשר בהם הארנונה נמוכה יותר".

   

   

  פרסום ראשון: 01.09.11, 09:55

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות