• תפריט
IT בישראל

eWave Mobile תייצג בישראל את מותג המובייל Pidion

פידיון הוא מותג המכשירים הניידים לעסקים של חברת בלובירד הקוריאנית. החברה היא היצרן הרביעי בעולם לטאבלטים מוקשחים ומסופונים לעובדים ניידים, שווי ההסכם הוא בין 15 ל-20 מיליון שקל

מאיר אורבך 14:2627.02.13
חברת eWave Mobile מקבוצת eWave, המתמחה בפתרונות תקשורת ניידת לארגונים, קיבלה זיכיון לייצוג חברת בלובירד (Bluebird) הקוריאנית, יצרנית מותג המובייל פידיון (Pidion). היקפו הכספי של ההסכם מוערך ב-15 עד 20 מיליון שקל ב-3 שנים הקרובות.

 

מותג פידיון מצליח בעיקר בתחום החומרה למחשוב נייד, עם דגש על טאבלטים מוקשחים, מסופוני תשלומים ניידים ומסופונים מבוססי אנדרואיד. בלובירד היא החברה הרביעית בגודלה בעולם בתחום זה, והראשונה שהשיקה פתרונות אנדרואיד מוקשחים לתעשייה (Ruggedroid).

 

מוצרי פידיון משווקים בארץ על ידי המפעילים הסלולריים. eWave Mobile תשתף פעולה עם אקסל שייצגה עד כה את החברה בארץ.

 

לדברי רפי גבאי, מנכ"ל קבוצת eWave: "רכשנו את הנציגות של חברת בלובירד בישראל מחברת אקסל. לפני שנים בודדות הוא היה מקום 20 בעולם המסופונים ועכשיו הוא מתקרב למקום השלישי. במסגרת המותג אף הושק לאחרונה קו חדש של טאבלטים מוקשחים לתעשייה שאנו מתכוונים להביא לארץ. בישראל כבר נמכרו כ-50 אלף מסופונים של החברה בשיתוף עם כל המפעילים הסלולריים".

 

אידו שטיינברגר, מנכ"ל eWave Mobile, מוסיף כי מוצרי פידיון הם סינרגטיים למרבית קווי השירותים של eWave Mobile. לדבריו, רכישה זה מהווה חיזוק נוסף למעמדה המוביל של eWave Mobile בתחום המחשוב הנייד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x