ישראל מתחברת לכלכלה
 

טכנולוגי

מילון כלכליסט
(אילוסטרציה)
(אילוסטרציה) 
צילום: shutterstock
מניות קשורות לכתבה
   

  פלאש נטוורקס תפטר כ-35 עובדים

  החברה מהרצליה העסיקה עד כה 170 עובדים. הסיבה לפיטורים אינה ידועה

  אסף גלעד

  22.07.09, 20:30

  חברת פלאש נטוורקס מהרצליה, המפתחת פתרונות לאופטימיזציה של העברת נתונים ברשתות אלחוטיות, תפטר כ-35 מתוך 170 עובדים בחברה כבר בימים הקרובים.


  הפיטורים מתרחשים לאחר שנה בה עברו על החברה שינויים רבים, בהם פיטורי 20 עובדים בנובמבר 2008, רכישה של המתחרה לשעבר יוניפיר וקליטת
  30 עובדים נוספים, גיוס הון מסיבי של 15 מיליון דולר בסוף ינואר וביטול עסקה בת מיליונים עם ספקית הטלקום האמריקאית ורייזון. הסיבה לפיטורים לא נודעה, אך היא אינה משויכת לביטול העסקה שהתרחשה לפני חודשים רבים. ייתכן כי הם נובעים כתוצאה מתהליכי המיזוג שעברו על החברה.

   

  שוק הטלקום, בו פעילה פלאש הפך לתחרותי במיוחד. רק לאחרונה נודע על פיטורים בחברות המספקות שירותים לספקיות תקשורת, בהן רד תקשורת נתונים, סיסקו ישראל וסכמה.

   

  פלאש נטוורקס הוקמה ב-1996. מטה החברה ממוקם בהרצליה פיתוח. החברה מחזיקה בחברות בת בארצות הברית ואירופה. החברה גייסה עד היום 62 מיליון דולר ממשקיעים שונים, אוורגרין, ורטקס, אתגר, מתוכם הלוואה של 10 מיליון דולר מקרן פלנוס ומבנק מזרחי-טפחות שקיבלה בשנת 2007.

   

  מהחברה נמסר כי היא "מסרבת להגיב לשינויים ארגוניים שהיא מבצעת".

   

   

  פרסום ראשון: 22.07.09, 20:30

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות