• תפריט
תיירות

כץ אישר לארקיע להפעיל טיסות סדירות ומטען לבלגרד

ארקיע תפעיל 3 טיסות שבועיות בין פברואר לדצמבר, במקביל לטיסות שמבצעת ישראייר בקו ת"א-בלגרד. שר התחבורה: "צעד זה יגרום להוזלה של תעריפי הטיסה בין ישראל לסרביה"

ליאור גוטמן 15:1812.03.17

שר התחבורה ישראל כץ אישר לחברת ארקיע להפעיל טיסות סדירות ומטען לבלגרד, במקביל לחברת ישראייר.

במשרד התחבורה אומרים כי הוספת ארקיע לקו מתב"ג בלגרד התאפשר בעקבות עדכון הסכם תעופה שנחתם בין ישראל לסרביה באוקטובר 2015.

 

ארקיע תפעיל בקו עד 3 טיסות שבועיות בין פברואר לדצמבר. הטיסות יבוצעו במטוסי אמבראר 195 ובואינג 757. ארקיע מבצעת כיום 2 טיסות שכר שבועיות לבלגרד וחברת ישראייר 3 טיסות סדירות שבועיות. בשנת 2016, טסו בין שתי המדינות כ-55 אלף נוסעים וההערכה היא כי מספר הנוסעים צפוי לגדול במהלך 2017.

בלגרד, סרביה בלגרד, סרביה צילום: shutterstock

 

לדברי כץ, "כניסת מוביל ישראלי נוסף לקו שבין ישראל לסרביה תעודד את התחרות, תגדיל את היצע המושבים בטיסות שבין שתי המדינות ותוביל להוזלה של תעריפי הטיסה בין ישראל לסרביה". מנכ"ל חברת ארקיע, ניר דגן: "ארקיע החלה להפעיל טיסות שכר בקו בשנה שעברה ובהצלחה מרובה. ארקיע רואה בבלגרד יעד חופש אטרקטיבי לקהל הישראלי ושואפת להרחיב את הפעילות גם לתיירות סרבית לישראל".

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

2תגובות
בטל שלח
  • מסכים עם מגיב אחד. אבל. יש לזכור שכל המדינות הללו הן מדינות עם כלכלות חלשות שעברו משברים רציניים. אף אחד במדינות האלה אין כסף לחופשה בישראל. פשוט מאוד יקר כאן. המטוסים נוסעים מלאים וחוזרים ריקים. השר תמים. יהיה תיאום מחירים מיידי.
    כלכלן מתחיל, (13.03.17)
  • סרבים בולגרים יוונים קרואטים לא באים לישראל הישראלים כמו תמיד עם פראייר שכחתי לציין גם את הקפריסאים. התיירים הללו לא מגיעים לישראל.וולא ראיתי באף אתר בחול פרסום של ישראייר לתייר האירופי להגיע לישראל חבל...
    אבי , (12.03.17)