ישראל מתחברת לכלכלה
 

פנאי

מילון כלכליסט
אבארט BRM. מחיר: 4,900 יורו
אבארט BRM. מחיר: 4,900 יורו 
מניות קשורות לכתבה
   

  שעון מנוע: השעונים של יצרניות הרכב

  כלכליסט מברר מה השעה בשעון החדש של פרארי, המוצע לבעלי המכונית ב־300 אלף דולר, וגם בדגמים הזולים (יחסית) של אינפיניטי פורשה, אבארט ופולקסווגן

  ההיגיון העומד מאחורי הענקת שמה של יצרנית רכב לשעון הוא פשוט: את המכונית אי אפשר להציג כבדרך אגב במהלך ארוחת ערב; את השעון דווקא אפשר. "כלכליסט" סוקר את שעוני הרכב החדשים בשוק.  סבאסטאן פרארי סקודריה וואן. הסוס הצוהל הוצמד לאין ספור שעונים זולים, אבל רק חברות מעטות זכו לייצר שעונים באישור האיטלקים. כעת נפל הכבוד בחלקה של אטלייר סאבאסטאן השוויצרית, שמציעה שעון שמחוגיו נעים באמצעות שרשרת. רק 60 יחידות יוצרו ממנו. מחיר: 300 אלף דולר ורק לבעלי פרארי.

   

  פורשה דיזיין P6780. מחיר: טרם פורסם
  פורשה דיזיין P6780. מחיר: טרם פורסם

  אינפיניטי אינסטרומנט פאנטום. אינפיניטי, חטיבת היוקרה של ניסאן, עדיין נחשבת לשחקנית צעירה בענף הרכב העולמי, אך זה לא מונע ממנה לחבור ליצרנית השעונים השוויצרית Bell & Ross ליצירת האינסטרומנט פאנטום BR03-92. מהשעון השחור יוצרו מאה יחידות. בחברה מדגישים שהשעון עוצב בהשראת דגם הכביש־שטח FX - רקע בגימור פחמן ומחוג שניות בציפוי סגול, כמו בלוח השעונים שברכב. מחיר: 3,300 יורו.

   

  פורשה דיזיין P6780. עם עיסוקיה הרבים של מעצמת הרכב הגרמנית אפשר למנות גם סטודיו לעיצוב האחראי על שלל אביזרים - ממשקפיים ועד סכיני מטבח. וגם, כמובן, שעונים. P6780 הוא שעון צלילה עד לעומק של 1,000 מטר, שגופו נע על ציר המאפשר להטותו בזווית של 45 מעלות, כדי שגם הדגים יידעו מה השעה. מחיר: טרם פורסם.

   

  אבארט BRM. חברת BRM הצרפתית ייצרה עבור אבארט, חטיבת הספורט של פיאט, 49 יחידות מהשעון הזה. זהו שעון ססגוני למדי הנושא את לוגו העקרב של אבארט ומצויד ברצועת נומקס. מחיר: 4,900 יורו.

   

  פולקסווגן דיזיין פורטיס ספייסלנדר. גם בפולקסווגן החליטו לייצר שעון, וחברו לשם כך לחברת פורטיס ליצירת הפורטיס ספייסלנדר. השעון, שהופץ ב־ 2,012 יחידות, נעטף בגומי כדי למנוע מכות וזעזועים. מחיר: טרם פורסם.

   

  פרסום ראשון: 03.06.10, 21:42

   

  3 תגובות ל ”שעון מנוע: השעונים של יצרניות הרכב“

  (3 תגובות)
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי חינוך פיננסי פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות